Aktuální informace

SUPER LAST MOMENT:

22.07.2014

KRÉTA 09.08.-20.08.

let z Ostravy, 11 nocí

aparthotel IRENE VILLAGE

polopenze 14.600
1. dítě do 12 let za 6.200
&

all inclusive 15.900
1. dítě do 12 let za 7.200

hotel ALTIS

polopenze 14.400
1. dítě do 12 let za 6.000

 

 

THASSOS 07.08.-18.08.

let z Ostravy, 11 nocí

hotely Olympion, Astris Sun, Thalassies

polopenze 14.900
1. dítě do 12 let od 5.500
&

studia Vila Maria, Vila Nelly

vlastní strava 11.900
1. dítě do 12 let  4.500

ZÁJEZD NA MUZIKÁL

02.12.2013

 

FANTOM OPERY

SOBOTA 18.10.2014
cena 1.300 Kč, 1.250 Kč
(dle cenové kategorie vstupenky)
vstupenka + doprava luxusním autokaremNyní jste na stránce:

KRÉTA

>> Kréta - aktuální počasí

kreta-mapa-cela_-_web.jpgagios_nikolaos.jpgfotky_-_stazeno_20.09.2013_175.jpg

 

Vychutnejte si průzračně modré moře a dny plné slunce na písečných plážích nejjižnějšího a největšího řeckého ostrova omývaného Egejským a Středozemním mořem. Tento překrásný ostrov Vám také rád poodhalí některá ze svých tajemství a něco ze své minulosti - kdo by neznal bájný palác Knossos, Minotaura, Daidala a Ikara. Kréta je jedinečnou volbou pro každého, kdo si chce užít krásnou dovolenou.

LETOVISKA DO KTERÝCH NABÍZÍME ZÁJEZDY:

HERSONISSOS
25 km východně od Heraklia. Původně staré přístavní městečko s historií sahající až do doby římské nadvlády. V poslední době se stalo jedním z turisticky nejvyhledávanějších míst na Krétě a to především pro pestrou nabídku všech druhů zábavy. Jsou zde typicky řecké taverny nabízející krétská vína a dary moře, ale i moderní bary, diskotéky a obchody. Malý rybářský přístav láká k romantickým procházkám. Poblíž letoviska se nachází vodní park Water City. Komfortní hotely na okraji letoviska jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

STALIDA - MALIA
Původně dvě samostatné vesničky Stalida a Malia se postupem času spojily v jedno velké moderní turistické centrum ležící cca 30 km východně od Heraklionu. Najdete zde množství obchodů, půjčovny aut i motorek, směnárny, restaurace i taverny.  Středisko je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé lidi, kteří se po dnech strávených u moře baví na místních diskotékách až do ranních hodin. Nádherné písčité pláže s nabídkou vodních sportů patří k nejkrásnějším na ostrově.

 

THASSOS

>> Thassos - aktuální počasí

thassos-mapa-iris.jpgskala_potamias.jpgChrisi Amoudia.jpg

Ostrov, který se rozkládá naproti Makedonským břehům, v severní části Egejského moře a z něhož se vynořuje jako opravdu zelený smaragd. Délka pobřeží je 105 km a plocha ostrova 378,64 km2. Ostrov je dobře znám svou architekturou a keramikou, v antice byl nazýván „Athény severu“. Z velké části je pokryt borovými, piniovými a olivovými háji, proto se také nazývá „ostrov zeleně“ . Pobřeží je lemováno oblázkovými i písčitými plážemi. Prostranství mezi útesy jsou vyplněna malými zátokami, které nabízejí intimní atmosféru.

LETOVISKA DO KTERÝCH NABÍZÍME ZÁJEZDY:

SKALA POTAMIAS
letovisko na severovýchodním pobřeží ostrova ležící na pravé straně zálivu Potamias. Vysoké topoly, košaté borovice a stříbrně listnaté olivy lemují dlouhé písečné pobřeží. Kolem promenády jsou roztroušeny taverny, restaurace a obchůdky. Na okraji zálivu, pod borovicovou strání, je malý přístav pro rybářské lodě, bárky i sportovní a rekreační plavidla.

CHRISI AMOUDIA

Menší letovisko ležící ve východní části ostrova po levé straně zálivu Potamias, rozkládá se cca 2 km severně od Skala Potamias. Chrisi Amoudia se pyšní  nejdelší a nejkrásnější písečnou pláží ostrova zvanou Chrissi Akti (neboli Golden Beach, Zlatá pláž). Najdete zde typické řecké taverny a bary, na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

LIMENARIA
Druhé největší město na ostrově, je položeno v jeho jižní části a patří k nejoblíbenějším letoviskům. Dlouhá písčitá pláž je lemována pěší promenádou, která je snad nejpůvabnější večer. Celé hodiny se můžete věnovat nákupům či jen brouzdáním uličkami s mnoha obchůdky, tavernami, bary a markety. Malebnost letoviska dokresluje přístav s malým písečným zálivem. Na skále hned vedle přístavu vévodí zámeček Plataki, který vytváří městu nádhernou kulisu. Největší diskotéka  na ostrově „Club Bolero“ leží v blízkosti Limenárie směrem na Potos (cca 1,5 km). Ke koupání můžete využít několika písečných pláží s pozvolným vstupem do moře. Hlavní pláž je přímo v centru města, vyznavačům klidnějších míst se stačí projít pár minut po pláži do okolí Limenárie, kde si každý najde své místo jen pro sebe (mezi nejkrásnější pláže patří např. Metalia a Trypiti).

POTOS
jedno z největších a nejživějších letních středisek na ostrově (4 km od Limenarie). Pro letovisko je typická široká plážová promenáda s  příjemnými restauracemi, tavernami a bary s nádherným výhledem na moře. V malebných uličkách Potosu najdete také stylové obchůdky všeho druhu, které podtrhují osobitou atmosféru tohoto letoviska.  Na své si přijdou návštěvníci, kteří dávají přednost pohodě a romantickým procházkám, ale i ti, kteří si svou dovolenou neumí představit bez rušného nočního života. Doporučujeme také vyznavačům vodních sportů a potápění.

ASTRIS
klidné a příjemné malé letovisko na jihu ostrova, které je obklopeno olivovými háji a horami plnými subtropické zeleně. Od rušného letoviska Potos je vzdáleno pouhých 5 km, dostupnost pěšky nebo místní autobusovou dopravou. Najdete zde půjčovnu aut a motocyklů, dva minimarkety a dvě typicky řecké taverny, z nichž jedna je situovaná přímo na pláži. Pobřeží je lemováno širokou písčitou pláží, která přechází v překrásný záliv, omývaný průzračným mořem.

CHALKIDIKI

>>  Chalkidiki - aktuální počasí

chalkidiki-mapa_-_web.gif3.jpg7.jpg

Na severovýchodě Řecka vybíhají do vln Egejského moře tři prsty poloostrova CHALKIDIKI - Kassandra, Sithonia a Athos. Čisté moře, krajina plná zeleně, kláštery a historické památky, to vše čeká návštěvníky tohoto malebného poloostrova. Užijte si chutnou řeckou kuchyni, dny plné slunce a téměř nekonečné pláže, které patří k těm nejkrásnějším v Řecku. Chalkidiki  patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím.

LETOVISKO DO KTERÉHO NABÍZÍME ZÁJEZDY:

POLICHRONO
letovisko leží na východním pobřeží nejzápadnějšího výběžku poloostrova Chalkidiki zvaného Kassandra, 100 km jihovýchodně od Soluně. Okouzlující městečko má nezapomenutelnou kouzelnou atmosféru a je považováno za jedno z nejkrásnějších na Chalkidiki. Kolem dlouhé písčité pláže nabízí pobřežní promenáda návštěvníkům příjemné posezení v některé z taveren. Pokud hledáte slunce, fantasticky průzračné moře a světlý písek, je Polichrono ideálním místem pro Vaši dovolenou.

2.jpg8.jpg12.jpg