Aktuální informace

SUPER LAST MOMENT

22.07.2014

TURECKO
let z OV 27.9.-8.10.,11 nocí
hotely, all inclusive

PEKCAN***
12.900 Kč

Poslední pokoje v letošní sezoně!

PŘEDVÁNOČNÍ VÍDEŇ

01.12.2013


ZAHÁJEN PRODEJ !

JEDNODENNÍ ZÁJEZD!

termíny:
29.11., 6.12., 13.12., 20.12.2014


cena od 570 Kč!
v ceně: komplexní cestovní pojištění, průvodce, doprava luxusním autokarem
Nyní jste na stránce:

KRÉTA

>> Kréta - aktuální počasí

kreta-mapa-cela_-_web.jpgagios_nikolaos.jpgfotky_-_stazeno_20.09.2013_175.jpg

 

Vychutnejte si průzračně modré moře a dny plné slunce na písečných plážích nejjižnějšího a největšího řeckého ostrova omývaného Egejským a Středozemním mořem. Tento překrásný ostrov Vám také rád poodhalí některá ze svých tajemství a něco ze své minulosti - kdo by neznal bájný palác Knossos, Minotaura, Daidala a Ikara. Kréta je jedinečnou volbou pro každého, kdo si chce užít krásnou dovolenou.

LETOVISKA DO KTERÝCH NABÍZÍME ZÁJEZDY:

HERSONISSOS
25 km východně od Heraklia. Původně staré přístavní městečko s historií sahající až do doby římské nadvlády. V poslední době se stalo jedním z turisticky nejvyhledávanějších míst na Krétě a to především pro pestrou nabídku všech druhů zábavy. Jsou zde typicky řecké taverny nabízející krétská vína a dary moře, ale i moderní bary, diskotéky a obchody. Malý rybářský přístav láká k romantickým procházkám. Poblíž letoviska se nachází vodní park Water City. Komfortní hotely na okraji letoviska jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

STALIDA - MALIA
Původně dvě samostatné vesničky Stalida a Malia se postupem času spojily v jedno velké moderní turistické centrum ležící cca 30 km východně od Heraklionu. Najdete zde množství obchodů, půjčovny aut i motorek, směnárny, restaurace i taverny.  Středisko je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé lidi, kteří se po dnech strávených u moře baví na místních diskotékách až do ranních hodin. Nádherné písčité pláže s nabídkou vodních sportů patří k nejkrásnějším na ostrově.

 

THASSOS

>> Thassos - aktuální počasí

thassos-mapa-iris.jpgskala_potamias.jpgChrisi Amoudia.jpg

Ostrov, který se rozkládá naproti Makedonským břehům, v severní části Egejského moře a z něhož se vynořuje jako opravdu zelený smaragd. Délka pobřeží je 105 km a plocha ostrova 378,64 km2. Ostrov je dobře znám svou architekturou a keramikou, v antice byl nazýván „Athény severu“. Z velké části je pokryt borovými, piniovými a olivovými háji, proto se také nazývá „ostrov zeleně“ . Pobřeží je lemováno oblázkovými i písčitými plážemi. Prostranství mezi útesy jsou vyplněna malými zátokami, které nabízejí intimní atmosféru.

LETOVISKA DO KTERÝCH NABÍZÍME ZÁJEZDY:

SKALA POTAMIAS
letovisko na severovýchodním pobřeží ostrova ležící na pravé straně zálivu Potamias. Vysoké topoly, košaté borovice a stříbrně listnaté olivy lemují dlouhé písečné pobřeží. Kolem promenády jsou roztroušeny taverny, restaurace a obchůdky. Na okraji zálivu, pod borovicovou strání, je malý přístav pro rybářské lodě, bárky i sportovní a rekreační plavidla.

CHRISI AMOUDIA

Menší letovisko ležící ve východní části ostrova po levé straně zálivu Potamias, rozkládá se cca 2 km severně od Skala Potamias. Chrisi Amoudia se pyšní  nejdelší a nejkrásnější písečnou pláží ostrova zvanou Chrissi Akti (neboli Golden Beach, Zlatá pláž). Najdete zde typické řecké taverny a bary, na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

LIMENARIA
Druhé největší město na ostrově, je položeno v jeho jižní části a patří k nejoblíbenějším letoviskům. Dlouhá písčitá pláž je lemována pěší promenádou, která je snad nejpůvabnější večer. Celé hodiny se můžete věnovat nákupům či jen brouzdáním uličkami s mnoha obchůdky, tavernami, bary a markety. Malebnost letoviska dokresluje přístav s malým písečným zálivem. Na skále hned vedle přístavu vévodí zámeček Plataki, který vytváří městu nádhernou kulisu. Největší diskotéka  na ostrově „Club Bolero“ leží v blízkosti Limenárie směrem na Potos (cca 1,5 km). Ke koupání můžete využít několika písečných pláží s pozvolným vstupem do moře. Hlavní pláž je přímo v centru města, vyznavačům klidnějších míst se stačí projít pár minut po pláži do okolí Limenárie, kde si každý najde své místo jen pro sebe (mezi nejkrásnější pláže patří např. Metalia a Trypiti).

POTOS
jedno z největších a nejživějších letních středisek na ostrově (4 km od Limenarie). Pro letovisko je typická široká plážová promenáda s  příjemnými restauracemi, tavernami a bary s nádherným výhledem na moře. V malebných uličkách Potosu najdete také stylové obchůdky všeho druhu, které podtrhují osobitou atmosféru tohoto letoviska.  Na své si přijdou návštěvníci, kteří dávají přednost pohodě a romantickým procházkám, ale i ti, kteří si svou dovolenou neumí představit bez rušného nočního života. Doporučujeme také vyznavačům vodních sportů a potápění.

ASTRIS
klidné a příjemné malé letovisko na jihu ostrova, které je obklopeno olivovými háji a horami plnými subtropické zeleně. Od rušného letoviska Potos je vzdáleno pouhých 5 km, dostupnost pěšky nebo místní autobusovou dopravou. Najdete zde půjčovnu aut a motocyklů, dva minimarkety a dvě typicky řecké taverny, z nichž jedna je situovaná přímo na pláži. Pobřeží je lemováno širokou písčitou pláží, která přechází v překrásný záliv, omývaný průzračným mořem.

CHALKIDIKI

>>  Chalkidiki - aktuální počasí

chalkidiki-mapa_-_web.gif3.jpg7.jpg

Na severovýchodě Řecka vybíhají do vln Egejského moře tři prsty poloostrova CHALKIDIKI - Kassandra, Sithonia a Athos. Čisté moře, krajina plná zeleně, kláštery a historické památky, to vše čeká návštěvníky tohoto malebného poloostrova. Užijte si chutnou řeckou kuchyni, dny plné slunce a téměř nekonečné pláže, které patří k těm nejkrásnějším v Řecku. Chalkidiki  patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím.

LETOVISKO DO KTERÉHO NABÍZÍME ZÁJEZDY:

POLICHRONO
letovisko leží na východním pobřeží nejzápadnějšího výběžku poloostrova Chalkidiki zvaného Kassandra, 100 km jihovýchodně od Soluně. Okouzlující městečko má nezapomenutelnou kouzelnou atmosféru a je považováno za jedno z nejkrásnějších na Chalkidiki. Kolem dlouhé písčité pláže nabízí pobřežní promenáda návštěvníkům příjemné posezení v některé z taveren. Pokud hledáte slunce, fantasticky průzračné moře a světlý písek, je Polichrono ideálním místem pro Vaši dovolenou.

2.jpg8.jpg12.jpg