Crikvenica, Dramalj - vila Jokra - Niko ** - ODJEZD Z MORAVYCRIKVENICA – Dramalj - VILA JOKRA – NIKO NOVINKA – PŘÍMO U MOŘE
Dramalj je jednou z částí města Crikvenice. Nachází se na pobřeží Vinodolského průlivu, 3 km severovýchodně od Crikvenice, ze které sem vede podél moře velmi hezká pěší cesta, možno i vláčkem. V centru Crikvenice můžete navštívit restaurace, bary, diskotéky, sportoviště, zábavní atrakce, dětská hřiště. Celá Crikvenická riviéra je známa téměř písečnými plážemi, i Dramalj se jimi může pochlubit, na své si přijdou především rodiny s dětmi, pro něž je pláž s pozvolným vstupem do moře jako stvořená. Další vyhlášenou pláž lze nalézt mezi Dramaljem a Kačjakem, v centru Crikvienice je městská dlouhá písečná pláž. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou s dostatkem příležitostí pro vycházky krásnou přírodou, vyjížďky na kole i výlety do širokého okolí.

Poloha: Příjemné rodinné ubytování přímo u pláže. Od letoviska Crikvenica se nachází cca 1,5 km, možnost projít se promenádou okolo moře. Přímo ve vile je restaurace, v blízkosti jsou obchody. Vila nabízí pro své klienty terasu s posezením a TV, společenskou místnost (k dispozici do 23:00 hod.) s lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí, v přízemí fastfood.

Pláž: u vily oblázková pláž s upraveným pozvolným vstupem do moře a betonovými platy na slunění (slunečníky a lehátka za poplatek). Další oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře cca 150 m. Vhodné pro rodiny s dětmi i neplavce.

Sport a zábava: vodní sporty na pláži.

Do 21.2.2020 1. dítě (při dvou plně platících osobách) pouze za 1 000,-Kč při odjezdu z Moravy, s odjezdem z Čech 2 000,-Kč.

Poznámka : V některých případech může být do nejbližšího možného nástupního místa zajištěn k busu svozový transfer s přestupem.

Stravování: polopenze

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře (polévka, hlavní jídlo – výběr ze tří jídel, salátový bufet, ovoce nebo dezert, ochucený nápoj). Možnost dokoupení obědů.

Doprava: autokarem

MÍSTA NÁSTUPŮ na Moravě a Slovensku:
Brno, Břeclav, Český Těšín, Frenštát p. R., Frýdek - Místek, Havířov, Hlučín, Hodonín, Hranice na Moravě, Karviná, Kopřivnice, Lipník nad Bečvou, Nový Jičín, Olomouc, Orlová, Ostrava, Otrokovice, Prostějov, Přerov, Rožnov p. R., Třinec, Uh. Hradiště, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vizovice, Vsetín, Vyškov,Zlín, Kúty, Malacky, Stupava, Bratislava

Ubytování: hotel **

2-4 lůžkové pokoje, sociální zařízení, TV, mini lednice, klimatizace. Část pokojů s balkonem nebo terasou, část pokojů je bez balkonu, pokoje jsou s výhledem na moře nebo na zahradu.

Vybavení: recepce, restaurace s terasou, Wi-fi zdarma.

Program zájezdu

1. den: odjezd v pátek v odpoledních hodinách
2. den: příjezd do Chorvatska v ranních hod., odpoledne ubytování
3. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
4. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
5. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
6. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
7. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
8. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
9. den: odjezd z Chorvatska ve večerních hodinách
10. den: příjezd do ČR v neděli v ranních hodinách

Nabídku pro příští rok připravujeme.

Slevy

 • spojení dvou termínů 700,-Kč/osobu
 • vlastní doprava 800,-Kč/osobu

Cena zahrnuje

 • dopravu zájezdovým klimatizovaným autokarem
 • 7x ubytování, vybraný typ stravy, pobytová taxa
 • služby delegáta
 • povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

 • neuvedené stravování
 • pojištění léčebných výloh a storno poplatků dospělý 29,-Kč/osoba/den, dítě do 12 let 16,-Kč/osoba/den
 • jednolůžkový pokoj 3000,-Kč
 • možnost dokoupení 7x obědů - 1900,-Kč/osoba
 • příplatek za balkon, výhled moře - 200,-Kč/osoba (1. a 2. osoba)

Výlety

 • PLITVICKÁ JEZERA (400 HRK) - celodenní výlet autobusem, návštěva národního parku se soustavou 16 jezer a 90 vodopádů
 • VRBNIK (130 HRK) - půldenní lodní výlet s ochutnávkou vína do starobylého městečka Vrbnik na ostrově Krk
 • FISH PICNIC RAB + BASKA (300 HRK) - celodenní lodní výlet
 • CRIKVENICA + akvárium (130 HRK) - půldenní lodní výlet (z ostrova Krk, vstupné není zahrnuto v ceně).
 • Uvedené výlety a ceny jsou orientační, u jednotlivých ubytování se nabídka a ceny liší. Pro děti do 12 let až 50% sleva, děti do 6 let ZDARMA. Aktuální nabídku výletů a cen Vám sdělí delegát, u kterého si můžete výlety zakoupit na místě.