Telč, Huloboká n. Vltavou, Orlí hnízdo, KönigsseeTřídenní zájezd s jedním noclehem po krásách českých měst a německého Kehlsteinhaus - Hitlerova Orlího hnízda.

Navštívíte pohádkové město Telč, kde se projdete po jednom z nejhezčích náměstí v České republice. Poté budete pokračovat do Hluboké nad Vltavou s prohlídkou krásných reprezentačních pokojů zdejšího zámku. Odtud se přemístíte do Českých Budějovic na exkurzi pivovaru Budvar s ochutnávkou zdejšího piva. Dále vás čeká prohlídka náměstí a ubytování.

Druhý den odjezd do Berchtesgadenu. Odtud pojedete speciálním autobusem po horské cestě s převýšením 729 m na parkoviště a budete pokračovat historickým výtahem na Orlí hnízdo (Kehlsteinhaus). Prohlidka Bertechsgadenu, poté přejezd na nejčistší jezero v Německu Königssee, kde bude krátká procházka jezerní pomenádou.
Odtud návrat do ČR.

Doprava: autokarem

Ostrava, Frýdek Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Frenštát, Rožnov, Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště

Ubytování: apartmán

jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, vždy dva pokoje sdílí koupelnu se sociálním zařízením a kuchyňku

Program zájezdu

1. den: Odjezd v ranních hodinách do Telče, poté do Hluboké nad Vltavou. Následuje přejezd do Českých Budějovic a ubytování.
2. den: Odjezd do Berchtesgadenu, Kehlsteinhaus (Orlí hnízdo). Prohlidka Bertechsgadenu, poté přejezd na nejčistší jezero v Německu Königssee. Odtud návrat do ČR.
3. den: Příjezd zpět dle nástupních míst v brzkých ranních hodinách.

květen 2020

22.05. - 24.05.2020 pátek - neděle
bez stravy autokarem
Sleva 20% 3 500 Kč 2 790 Kč
cena za 3 dny (1 noc)

září 2020

26.09. - 28.09.2020 sobota - pondělí
bez stravy autokarem
Sleva 20% 3 500 Kč 2 790 Kč
cena za 3 dny (1 noc)

Cena zahrnuje

  • dopravu zájezdovým autokarem
  • služby průvodce
  • ubytování 1 noc

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění léčebných výloh (28,-Kč/osoba/den)
  • vstupné do muzeí a památkových objektů