Slovensko, Polsko, TatryTřídenní zájezd do polských Západních Tater a do Slovenských Vysokých Tater se dvěma noclehy s polopenzí. Cena včetně dopravy.

Pojeďte s námi objevovat krásy polských a slovenských velehor.

Během tří dnů si vyšlápnete 1. den na túry v polských Západních Tatrách nebo se zrelaxujete dle vyjádření našich klientů v nejpěknějších polských termálech v Chocholowě. Další dny možnost odpočinkových, lehčích i náročnějších túr s průvodcem (vždy jedna s průvodcem za den).

Stravování: polopenze

Bufetová snídaně s dostatečně širokým sortimentem, večeře rovněž bufet.

Doprava: autokarem

Ostrava, Frýdek Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Frenštát, Rožnov, Valašské Meziříčí, Vsetín

Ubytování: hotel **

Ubytování RETRO HOTEL MORAVA v Tatranské Lomnici ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Wifi ve společných prostorách hotelu zdarma (www.hotel-morava.sk/ubytovanie/).

Program zájezdu

1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách, polská strana Západních Tater – z parkoviště Kościelisko-Kiry přes jeskyni Mrozna (možnost vstupu za poplatek 5 PLN) k chatě Ornak, případně plesu Smrecyzński Staw (cca 12 km, 4,5 hodiny). Možnost i dalších tras. V 17 hodin odjezd na ubytování a přejezd na Slovensko. Večeře.
2. den: Snídaně, individuální program, přesuny ráno naším busem na trase Starý Smokovec, Štrbské pleso. Zpět doprava individuálně či s průvodcem vlakem nebo busem. Večeře. Návrhy túr: a) Štrbské Pleso – Popradské pleso – Osterva a dále po magistrále dle vlastního uvážení b) Hrebienok (výjezd pozemní lanovkou) – Skalnaté pleso - Tatranská Lomnica c) Skalnaté pleso – Velká Svišt´ovka – Zelené pleso - Tatranská Lomnica d) Hrebienok – Téryho chata a zpět e) Skalnaté pleso – Lomnický štít lanovkou (předem rezervace)
3. den: Snídaně, přejezd busem s možností výstupu St. Smokovec, Tatranská Polianka, Štrbské pleso. V 17 hodin odjezd ze Štrbského plesa, možnost zastávka Tri Studničky Návrhy túr: a) Štrbské Pleso – Popradské pleso – sedlo Váhy - Rysy b) Štrbské Pleso - Popradské pleso a zpět nebo vodopád Skok c) Štrbské pleso – Kriváň – Tri studničky d) Tatranská Polianka – Popradské pleso- Štrbské pleso. Další možnosti budou zaslány v informacích k zájezdu.

Nabídku pro příští rok připravujeme.

Cena zahrnuje

  • dopravu zájezdovým autokarem
  • služby technického průvodce (vždy jen na jedné trase denně)
  • 2x ubytování v hotelu**
  • 2x polopenzi

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění léčebných výloh (28,-Kč/osoba/den)
  • vstupné do polského Tatranského parku a jeskyně (celkem cca 10 PLN)
  • ceny za přejezdy mezi jednotlivými středisky mimo program zájezdu