Slovensko, Vysoké TatryTřídenní zájezd do slovenských Vysokých Tater se dvěma noclehy s polopenzí. Cena včetně dopravy.

Pojeďte s námi objevovat krásy Slovenských velehor.

Během tří dnů si vyšlápnete dle vlastního uvážení na túry náročnější s průvodcem (vždy jedna s průvodcem za den) i na túry odpočinkové.

Stravování: polopenze

Bufetová snídaně s dostatečně širokým sortimentem, večeře rovněž bufet.

Doprava: autokarem

Ostrava, Frýdek Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Frenštát, Rožnov, Valašské Meziříčí, Vsetín

Ubytování: hotel **

Ubytování RETRO HOTEL MORAVA v Tatranské Lomnici ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Wifi ve společných prostorách hotelu zdarma (www.hotel-morava.sk/ubytovanie/).

Program zájezdu

1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách. Příjezd na Štrbské pleso. Možnost túr i relaxace v bazénu některého z hotelů. V 17 hodin odjezd na ubytování se zastávkami Tatranská Polianka, Starý Smokovec. Ubytování. Večeře.
2. den: Snídaně, individuální program, přesuny ráno naším busem na trase Starý Smokovec, Štrbské pleso. Zpět doprava individuálně či s průvodcem vlakem nebo busem. Večeře.
3. den: Snídaně, přejezd busem s možností výstupu St. Smokovec, Tatranská Polianka, Štrbské pleso. V 17 hodin odjezd ze Štrbského plesa, možnost zastávka Tri Studničky Návrhy túr: a) Štrbské Pleso – Popradské pleso – Osterva a dále po magistrále dle vlastního uvážení b) Hrebienok (výjezd pozemní lanovkou) – Skalnaté pleso - Tatranská Lomnica c) Skalnaté pleso – Velká Svišt´ovka – Zelené pleso - Tatranská Lomnica d) Hrebienok – Téryho chata a zpět e) Skalnaté pleso – Lomnický štít lanovkou (předem rezervace) f) Štrbské Pleso – Popradské pleso – sedlo Váhy - Rysy g) Štrbské Pleso - Popradské pleso a zpět nebo vodopád Skok h) Štrbské pleso – Kriváň – Tri studničky i) Tatranská Polianka – Popradské pleso- Štrbské pleso. j) Hrebienok – Sliezsky Dom – Tatranská Polianka Další možnosti budou zaslány v informacích k zájezdu.

02.10. - 04.10.2020 pátek - neděle
polopenze autokarem
Sleva 26% 4 699 Kč 3 500 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

Cena zahrnuje

  • dopravu zájezdovým autokarem
  • služby technického průvodce (vždy jen na jedné trase denně)
  • 2x ubytování v hotelu**
  • 2x polopenzi

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění léčebných výloh (28,-Kč/osoba/den)
  • ceny za přejezdy mezi jednotlivými středisky mimo program zájezdu