Moravské Toplice - hotel Ajda ****Poloha: Hotel AJDA ****
Poloha: přímo u termálního centra se nacházejí 3 vzájemně propojené hotely Termal, hotel Livada Prestige a hotel Ajda. Hotel je součástí Terme 3000 a je vhodný pro jednotlivce, rodiny s dětmi i pro páry.
TERME 3000 uzavřený lázeňský areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů (30-38°C). Naleznete zde také tobogány , skluzavky se zvukovými a vizuálními efekty, whirpooly, umělé řeky, vodopády, vodotrysky, peřeje, sauny a mnoho dalších vodních atrakcí. Ve vybraných bazénech je tzv. "černá termální voda" - pro tuto lokalitu typický a specifický léčivý prostředek.

Bližší informace o hotelu: http://www.sava-hotels-resorts.com/en/accomodations/terme-3000-moravske-toplice/hotel-ajda/

Stravování: polopenze

polopenze - formou bohatého bufetu, salátový bufet (nápoje u večeří nejsou v ceně).

Doprava: autokarem

Nástupní místa : Rožnov pod Radhoštěm

Ubytování: hotel ****

Vybavení : ubytovací kapacita hotelu je 157 pokojů, recepce, restaurace, výtah, aperitiv bar. Přímo v hotelu se nachází sauna (zdarma), kryté i venkovní bazény, solárium a salón krásy. Hotel je propojen chodbou s centrem zdraví a krásy Thermalium (služby za poplatek - elektroléčba, masáže, bahenní zábaly), hoteloví hosté mají neomezený vstup i do aqua parku Terme 3000

2-lůžkové pokoje s možností 1přistýlky s balkonem a příslušenstvím, telefon, TV-SAT, minibar, fén, Wi-Fi, klimatizace (v ceně).


28.10. - 30.10.2022 pátek - neděle
polopenze autokarem
6 900 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

Cena zahrnuje

  • autokarovou dopravu, 2x ubytování, 2x polopenzi formou bufetu, pobytovou taxu, technického vedoucího, koupání v termálních lázních TERME 3000, návštěva tureckých saun a bazénů s termální vodou v hotelu Ajda****, župan, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění léčebných výloh a storno poplatků ze zdravotních důvodů a při nedobrovolné ztrátě zaměstnání (možnost dokoupení 3 dny x 29 Kč/os./den, děti do 12 let za 16 Kč/den)