Hotel Lonicera Resort Spa **** TürklerLetecky na 10/11 nocí z Ostravy

• úžasná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře!

• široká nabídka bazénů, tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé

• neuvěřitelný stravovací program!

Poloha: hotel se nachází ve velmi oblíbeném rozsáhlém hotelovém komplexu o rozloze 130.000 m² společně s hotelem Lonicera World. Zcela nová rozsáhlá moderní a skvěle architektonicky řešená šestipatrová budova situovaná v rozlehlé zahradě leží v zadní části resortu cca 200 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Nachází se v oblasti Türkler - Incekum (v překladu „Jemný písek“) a je vzdálen 20 km od Alanye a 100 km od letiště v Antalyi. Hotel je znám šírokým výběrem kavalitních služeb a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme všem, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku v hotelovém komplexu a rodinám s dětmi a které ocení tobogány a animační programy. Služby all inclusive určitě potěší i náročné klienty. Pár minut od hotelu se nachází menší obchodní centrum s šírokou nábídkou zboží. Klienti mohou využívat rybí restauraci i A´la Carte, která přísluší k jejich hotelu. Bary, bazény včetně velkého plaveckého (50 m) a ostatní prostory hotelu jsou k dispozici bez omezení.

Pláž: krásná pláž s jemným pískem a s pozvolným vstupem do moře se nachází 150 metrů od hotelu, další pláž je k dispozici 100 m od hotelu na opačné straně hotelu, lehátka, slunečníky, matrace a ručníky k dispozici.

Sport a zábava: 6x týdně denní i večerní animační program, turecké lázně, sauna, parní lázeň, vodní pólo, disco, fitness, vodní aerobic, šipky, stolní tenis, tenisové kurty, plážový volejbal, basketbal, herní centrum, billiard, boccia, step, vodní sporty na pláži, pro děti k dispozici dětský klub (4-12 let), mini disco, hřiště a animační program.

Stravování:

snídaně 07:00-10:30 (bufet), oběd 12:30-14:30 (bufet), gözleme 10:00-16:00, fast-food 10:00-16:00 (bufet), ovoce a čerstvý pomerančový džus 10:00-17:00, cukrárna + zmrzlina 10:00-17:00, káva a sušenky 16:00-18:00 (bufet), večeře 19:00-21:00 (bufet), noční občerstvení 23:00-06:00 (bufet), A’la Carte restaurace 19:00-21:00, 2 bary u bazénu 10:00-01:00, cafe bar 10:00-01:00, 2 lobby bary 10:00-02:30, night bar 16:00-01:00, disco bar 00:00-02:30. Program all inclusive zahrnuje všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly z nich v době 10:00-02:30. Uvedená časová rozmezí all inclusive a otevíracích dob barů mohou být hotelem pozměněna.

Doprava:

Ostrava (Brno, Praha na vyžádání)

Ubytování: hotel ****

Vybavení: moderně vybavená vstupní hala s recepcí (24 hodin), 9 panoramaticýché výtahů, Wi-fi, směnárna, restaurace (dětské a dietní menu), 7 venkovních a 7 dětských bazénů, vnitřní bazén, 2 aquaparky (7 skluzavek), whirlpool, 3 A´la Carte restaurace(turecká, italská, rybí), 2 bary u bazénu, cafe bar, 2 lobby bary, night bar, disco bar, 3 konferenční místnosti, herní centrum, TV koutek, diskotéka, turecké lázně, sauna, parní lázně, business centrum, fitness, tenisové kurty, basketbal, minizoo, zahradní altán k posezení, obchody.

Ubytování: 3-lůžkové standard pokoje s možností 1 přistýlky (pevné lůžko nebo rozkládací křeslo), Wi-fi, balkon, individuální klimatizace, koupelna se sprchou, WC, fén, TV-SAT, minibar, sejf, telefon, konvice. Úklid pokojů se provádí denně, výměna povlečení 3x týdně, výměna ručníků na požádání. K dispozici na vyžádání rodinné pokoje, 2 oddělené místnosti, 2 koupelny se sprchou, 2 klimatizace, 2 TV-SAT.

Služby v ceně zájezdu: lehátka, slunečníky, matrace a ručníky u bazénu i na pláži, individuální klimatizace na pokoji, minibar (denně voda a minerálka), vstup do tureckých lázní, sauna, parní lázeň, tenisové kurty, fitness (nad 16 let), nápoje na diskotéce, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, boccia, step, zmrzlina, cukrárna, bufet s ovocem, gözleme.

Služby za poplatek: sejf na pokoji, vstup na diskotéku, zahradní altán k posezení, masáže, peeling, osvětlení tenisových kurtů, trampolíny, billiard, pinball, herní centrum, internetová kavárna, vodní sporty na pláži, A’la Carte restaurace (1x za pobyt), obchody, prádelna, lékařská služba, dále pak vše, co není uvedeno v „Služby v ceně“.

Program zájezdu

1. den: odlet z ČR
2. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
3. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
4. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
5. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
6. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
7. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
8. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
9. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
10. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
11. den: odlet zpět do ČR / pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu z Ostravy (Praha, Brno na vyžádání )
 • letištní a bezpečnostní taxy a služby, palivový a emisní příplatek
 • transfer z Letiště v Turecku na hotel a zpět
 • ubytování 7/10/11 nocí podle termínu zájezdu, All inclusive program, služby delegáta
 • povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

 • sejf na pokoji, vstup na diskotéku, zahradní altán k posezení, masáže, peeling, osvětlení tenisových kurtů, trampolíny, billiard, pinball, herní centrum, internetová kavárna, vodní sporty, dále pak vše, co není uvedeno v „Služby v ceně“
 • transfer na/z letiště v ČR, pojištění léčebných výloh a pojištění storno poplatků (max. plnění do 15.000 Kč), připojištění storno poplatků (max. plnění 30.000 Kč)

Výlety

 • DELFINÁRIUM - neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti delfínů. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek, plavání a focení se s delfíny. (37€, děti 3-9 let 25 €)
 • PLAVBA JACHTOU - lodní výlet po tyrkysovém pobřeží jižního Turecka spojený s obědem na lodi. Během plavby se osvěžíte v průzračně čistém moři. (34 €, děti 7-12 let 17 €)
 • ZELENÝ KAŇON - celodenní výlet strávený v krásné přírodě spojený s plaváním. (59 €, děti 7-12 let 35 €)
 • PAMUKKALE - jednodenní výlet s prohlídkou největších vápencových teras na světě, antického Hierapolisu a návštěvou výrobny ručně tkaných koberců. (69 €, děti 7-12 let 35 EUR)
 • JEEP SAFARI - výlet na jeepech po pohoří Taurus, návštěva čajovny, oběd, zastávka na koupání. (38 €, děti 7-12 let 19 €)
 • QUAD SAFARI - dobrodružná asi tříhodinová jízda na čtyřkolkách. (39€, nevhodné pro děti do 16 let)
 • RAFTING - celodenní výlet spojený s obědem, rafting na řece Kupruzapari s instruktorem. (42 €, děti 7-12 let 21 €)
 • Ceny jsou orientační v EUR. Výlety se kupují přímo na místě u delegáta na první informativní schůzce.