Hotel Lonicera World **** TürklerLetecky na 10/11 nocí z Ostravy

• velmi žádaný hotelový komplex pro všechny věkové kategorie

• úžasná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře!

• široká nabídka bazénů, tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé

• Bohatý All inclusive - neuvěřitelný stravovací program

Poloha: velmi rozsáhlý hotelový komplex o rozloze 130.000 m2, na kterém jsou umístěny dva hotely. Jedním z nich je Lonicera World, která se skládá ze šesti budov. Nachází se v oblasti Türkler - Incekum (v překladu „Jemný písek“) a je vzdálen 20 km od Alanye a 100 km od letiště v Antalyi. Komplex je situován v krásné zahradě přímo u pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Hotel je znám šírokým výběrem kvalitních služeb a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme všem, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku v hotelovém komplexu a rodinám s dětmi a které ocení tobogány a animační programy. Služby all inclusive určitě potěší i náročné klienty. V letech 2016 a 2017 proběhla v hotelu částečná renovace jídelny (prostorná s pohodlným stravováním) a vstupních i relaxačních prostor. Pár minut od hotelu se nachází menší obchodní centrum s šírokou nábídkou zboží. Klienti mohou využívat rybí restauraci i A´la Carte, která přísluší k jejich hotelu. Bary, bazény včetně velkého plaveckého (50 m) a ostatní prostory hotelu jsou k dispozici bez omezení.

Pláž: krásná pláž s jemným pískem a s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky, matrace a ručníky k dispozici.

Sport a zábava: 6x týdně denní i večerní animační program, turecké lázně, sauna, parní lázeň, vodní pólo, disco, fitness, vodní aerobic, šipky, stolní tenis, tenisové kurty, plážový volejbal, basketbal, herní centrum, billiard, boccia, step, vodní sporty na pláži, pro děti k dispozici dětský klub (4-12 let), mini disco, hřiště a animační program.

Stravování:

snídaně 07:00-10:30 (bufet), oběd 12:30-14:30 (bufet), gözleme 10:00-16:00, fast-food 10:00-16:00 (bufet), ovoce a čerstvý pomerančový džus 10:00-17:00, cukrárna + zmrzlina 10:00-17:00, káva a sušenky 16:00-18:00 (bufet), večeře 19:00-21:00 (bufet), noční občerstvení 23:00-06:00 (bufet), A’la Carte restaurace 19:00-21:00, 2 bary u bazénu 10:00-01:00, cafe bar 10:00-01:00, 2 lobby bary 10:00-02:30, night bar 16:00-01:00, disco bar 00:00-02:30. Program all inclusive zahrnuje všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly z nich v době 10:00-02:30. Uvedená časová rozmezí all inclusive a otevíracích dob barů mohou být hotelem pozměněna.

Doprava:

Ostrava (Brno, Praha na vyžádání)

Ubytování: hotel ****

Vybavení: moderně vybavená vstupní hala, recepce (24 hodin) je umístěna v hotelu Resort , Wi-fi, směnárna, 2 restaurace (dětské a dietní menu), 7 venkovních a 7 dětských bazénů, vnitřní bazén, 2 aquaparky (7 skluzavek), whirlpool, A´la Carte restaurace, 2 bary u bazénu, center bar, seker bar, lobby bar, aspera bar, olivový bar, cafe bar, disco bar, konferenční místnost, herní centrum, TV koutek, diskotéka, turecké lázně, sauna, parní lázně, business centrum, fitness, tenisové kurty, basketbal, minizoo, zahradní altán k posezení, obchody.

Ubytování: 2 -lůžkové standardní pokoje v blocích B a C s možností 1 přistýlek (pevné lůžko nebo rozkládací křeslo), Wi-fi, balkon, individuální klimatizace, koupelna se sprchou, WC, fén, TV-SAT, minibar, trezor, telefon. Úklid pokojů se provádí denně, výměna povlečení 3x týdně, výměna ručníků na požádání. K dispozici na vyžádání rodinné pokoje – 1 velká místnost neomezený počet i s 2 oddělenými místnostmi.

Služby v ceně zájezdu: lehátka, slunečníky, matrace a ručníky u bazénu i na pláži, individuální klimatizace na pokoji, minibar (denně voda a minerálka), vstup do tureckých lázní, sauna, parní lázeň, tenisové kurty, fitness (nad 16 let), nápoje na diskotéce, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, boccia, step, zmrzlina, cukrárna, bufet s ovocem, gözleme.

Služby za poplatek: sejf na pokoji, zahradní altán k posezení, masáže, peeling, osvětlení tenisových kurtů, trampolíny, billiard, pinball, herní centrum, internetová kavárna, vodní sporty na pláži, A’la Carte restaurace (1x za pobyt), obchody, prádelna, lékařská služba, dále pak vše, co není uvedeno v „Služby v ceně“.

Program zájezdu

1. den: odlet z ČR
2. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
3. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
4. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
5. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
6. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
7. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
8. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
9. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
10. den: pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek
11. den: odlet zpět do ČR / pláž, slunění, zábava, výlety a odpočinek

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu z Ostravy (Praha, Brno na vyžádání )
 • letištní a bezpečnostní taxy a služby, palivový a emisní příplatek
 • transfer z Letiště v Turecku na hotel a zpět
 • ubytování 7/10/11 nocí podle termínu zájezdu, All inclusive program, služby delegáta
 • povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

 • sejf na pokoji, vstup na diskotéku, zahradní altán k posezení, masáže, peeling, osvětlení tenisových kurtů, trampolíny, billiard, pinball, herní centrum, internetová kavárna, vodní sporty, dále pak vše, co není uvedeno v „Služby v ceně“
 • transfer na/z letiště v ČR, pojištění léčebných výloh a pojištění storno poplatků (max. plnění do 15.000 Kč), připojištění storno poplatků (max. plnění 30.000 Kč)

Výlety

 • Fakultativní výlety : DELFINÁRIUM - neuvěřitelné akrobatické kousky a dovednosti delfínů. Za poplatek si můžete dopřát neopakovatelný zážitek, plavání a focení se s delfíny. (30 EUR, děti 3-9 let 20 EUR)
 • TURECKÉ LÁZNĚ - HRAD - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté návštěva tureckých lázní, které musí každý návštěvník Turecka určitě navštívit. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)
 • PLAVBA JACHTOU - lodní výlet po tyrkysovém pobřeží jižního Turecka spojený s obědem na lodi. Během plavby se osvěžíte v průzračně čistém moři. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)
 • ZELENÝ KAŇON - celodenní výlet strávený v krásné přírodě spojený s plaváním. (50 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)
 • PAMUKKALE - jednodenní výlet s prohlídkou největších vápencových teras na světě, antického Hierapolisu a návštěvou výrobny ručně tkaných koberců. (60 EUR, děti 6-12 let 30 EUR)
 • ALANYA - OKRUH MĚSTEM - uvidíte ty nejzajímavější části města Alanye, historický hrad, kde ve 13. století žil Sultán Aladin Keykubat a Červenou věž. Výlet končí návštěvou mešity. (25 EUR, děti 6-12 let 12 EUR)
 • ALANYA NÁKUPY - první zastávka bude u hradu v Alanyi, poté možnost nákupů. (10 EUR, děti 6-12 let 5 EUR)
 • JEEP SAFARI - výlet na jeepech po pohoří Taurus, návštěva čajovny, oběd, zastávka na koupání. (30 EUR, děti 6-12 let 15 EUR)
 • QUAD SAFARI - dobrodružná asi tříhodinová jízda na čtyřkolkách. (45 EUR, nevhodné pro děti do 16 let)
 • RAFTING - celodenní výlet spojený s obědem, rafting na řece Kupruzapari s instruktorem. (35 EUR, děti 6-12 let 25 EUR)
 • Ceny jsou orientační v EUR. Výlety se kupují přímo na místě u delegáta na první informativní schůzce.